Пишуть одну ціну зі знижкою,а присилають без…таке собі…
Коментар продавця
Доброго дня Валерій! Що Ви маєте на увазі, коли пишете, що: "Пишуть одну ціну, а присилають без" ? Ви зробили замовлення на товар, коли його ціна зі знижкою була 595 грн., якою вона є і зараз. Все по системі перевірили, до Вас вона поїхала саме по такій ціні. Підкажіть, будь ласка, про що йде мова ? Можливо ми щось не розуміємо.
Відгуки про компанію Лова-Лова
Пишуть одну ціну зі знижкою,а присилають без…таке собі…
Доброго дня Валерій! Що Ви маєте на увазі, коли пишете, що: "Пишуть одну ціну, а присилають без" ? Ви зробили замовлення на товар, коли його ціна зі знижкою була 595 грн., якою вона є і зараз. Все по системі перевірили, до Вас вона поїхала саме по такій ціні. Підкажіть, будь ласка, про що йде мова ? Можливо ми щось не розуміємо.
дякую.