Доброго вечора Юрій! Дякуємо за ваш відгук і розуміємо ваше розчарування. Сумка для прання має зазначені розміри 25 х 25 х 8 см, і вона дійсно відповідає цим параметрам, зазначеним в описі товару. На жаль, розмір взуття може впливати на зручність використання, і більші моделі взуття, як ваш 42-й розмір, дійсно можуть не поміщатися у сумку таких габаритів. Ця сумка оптимально підходить для взуття з підошвою довжиною до 25 см, а не для більшого взуття. Нам шкода, що опис товару не зміг повністю передати цю інформацію, і ми розглянемо можливість додати вказівку про рекомендовані розміри взуття для прання в цій сумці, аби допомогти уникнути таких ситуацій у майбутньому. З повагою, інтернет-магазин "Лова-Лова".
Тамара С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Олена О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Юлія Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Володимир Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
SlowbanУгода на маркетплейсі Prom.ua
Добре
обслуговуня ввічливе товар не найліпшой якості але і ціна гарна не кусається,тому даже за таку ціну товар дуже хороший😉
Наталия Е.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Олександр Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Набір був на подарунок, то ж наче сподобався) Гадаю, що вартує за таку ціну. Рекомендую
Відгуки про компанію Лова-Лова
Доброго вечора Юрій!
Дякуємо за ваш відгук і розуміємо ваше розчарування. Сумка для прання має зазначені розміри 25 х 25 х 8 см, і вона дійсно відповідає цим параметрам, зазначеним в описі товару. На жаль, розмір взуття може впливати на зручність використання, і більші моделі взуття, як ваш 42-й розмір, дійсно можуть не поміщатися у сумку таких габаритів.
Ця сумка оптимально підходить для взуття з підошвою довжиною до 25 см, а не для більшого взуття. Нам шкода, що опис товару не зміг повністю передати цю інформацію, і ми розглянемо можливість додати вказівку про рекомендовані розміри взуття для прання в цій сумці, аби допомогти уникнути таких ситуацій у майбутньому.
З повагою, інтернет-магазин "Лова-Лова".
обслуговуня ввічливе товар не найліпшой якості але і ціна гарна не кусається,тому даже за таку ціну товар дуже хороший😉
Набір був на подарунок, то ж наче сподобався)
Гадаю, що вартує за таку ціну. Рекомендую