Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (сьогодні).
Обслуговування відмінне, жодних нарікань немає. Але для короткошерстих котиків завеликий фурмінатор. Я б не радила брати для котів, лише для песиків.
Відгуки про компанію Лова-Лова
Обслуговування відмінне, жодних нарікань немає. Але для короткошерстих котиків завеликий фурмінатор. Я б не радила брати для котів, лише для песиків.