Все супер, сегодні забрав посилку з машинкою все відповідає опису, якість на погляд дуже хороша, глянемо як буде працювати,
Дуже гарно, я задоволена
Відгуки про компанію Лова-Лова
Все супер, сегодні забрав посилку з машинкою все відповідає опису, якість на погляд дуже хороша, глянемо як буде працювати,
Дуже гарно, я задоволена