Доброго вечора Юрій! Дякуємо за ваш відгук і розуміємо ваше розчарування. Сумка для прання має зазначені розміри 25 х 25 х 8 см, і вона дійсно відповідає цим параметрам, зазначеним в описі товару. На жаль, розмір взуття може впливати на зручність використання, і більші моделі взуття, як ваш 42-й розмір, дійсно можуть не поміщатися у сумку таких габаритів. Ця сумка оптимально підходить для взуття з підошвою довжиною до 25 см, а не для більшого взуття. Нам шкода, що опис товару не зміг повністю передати цю інформацію, і ми розглянемо можливість додати вказівку про рекомендовані розміри взуття для прання в цій сумці, аби допомогти уникнути таких ситуацій у майбутньому. З повагою, інтернет-магазин "Лова-Лова".
Тамара С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Олена О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Юлія Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Володимир Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
SlowbanСделка на маркетплейсе Prom.ua
Хорошо
обслуговуня ввічливе товар не найліпшой якості але і ціна гарна не кусається,тому даже за таку ціну товар дуже хороший😉
Наталия Е.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Олександр Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Набір був на подарунок, то ж наче сподобався) Гадаю, що вартує за таку ціну. Рекомендую
Отзывы о компании Лова-Лова
Доброго вечора Юрій!
Дякуємо за ваш відгук і розуміємо ваше розчарування. Сумка для прання має зазначені розміри 25 х 25 х 8 см, і вона дійсно відповідає цим параметрам, зазначеним в описі товару. На жаль, розмір взуття може впливати на зручність використання, і більші моделі взуття, як ваш 42-й розмір, дійсно можуть не поміщатися у сумку таких габаритів.
Ця сумка оптимально підходить для взуття з підошвою довжиною до 25 см, а не для більшого взуття. Нам шкода, що опис товару не зміг повністю передати цю інформацію, і ми розглянемо можливість додати вказівку про рекомендовані розміри взуття для прання в цій сумці, аби допомогти уникнути таких ситуацій у майбутньому.
З повагою, інтернет-магазин "Лова-Лова".
обслуговуня ввічливе товар не найліпшой якості але і ціна гарна не кусається,тому даже за таку ціну товар дуже хороший😉
Набір був на подарунок, то ж наче сподобався)
Гадаю, що вартує за таку ціну. Рекомендую